עדי הדברות

הדברת קרציונים / קרציון העופות
You are here:

איך יודעים אם נעקצתם?

הקרציונים הם טפילי עופות הם גורמות לגירודים קשים בכל הגוף, לאלרגיות קשות ולפריחות. הקרציונים ניזונות מדם הגוזלים שבקן ומתרבים לאוכלוסיה גדולה מאוד.

במידה ונעקצתם על ידי קרציון היונים ואתם סובלים מגירודים ומפריחה על גופכם מומלץ לפנות לרופא כדי לשלול אלרגיות ולסייע לתהליך ההחלמה.

כמו כן, תוכלו לזהות את החרק באמצעות זיהוי האלרגיה, הזיהוי יאפשר לכם לטפל בחרק העוקץ בצורה הטובה ביותר.

חשוב מאוד!!!

במידה וזיהיתם את מקום הקינון אין לסלקו לפני פעולת ההדברה מפני שהקרציונים עלולים להתפזר לברוח ולחדור לבית  וההשתלטות תהיה מורכבת יותר. 

הפתרון לבעיה יוכל להתבצע רק על ידי הזמנת מדביר מקצועי. המדביר ירסס את הקרציונים וירחיק את היונים באופן מקצועי. חשוב מאוד לזהות את מקום הקינון משום שאם המקום אינו ידוע והקן לא הורחק עשויה בעיית הקרציונים לחזור על עצמה גם במידה ובוצע ריסוס.

כאשר היונים נמצאות ליד האדם עלולים הקרציונים לעקוץ אותו ולגרום לאלרגיות וגירודים. הקרציונים קטנים מאוד ולכן קשה לראות אותם. עלולים להיות מצבים בהם ימצאו אלפי קרציונים על הריהוט, הקירות במסתורי כביסה, עליות גג, מרפסות, מרזבים אדני חלון, מנועי מזגנים מחסנים ועוד ובני הבית לא ידעו.

במקרים רבים הקרציונים פולשים אל הבית דרך החלונות ובשל כך יש להתחיל לחפש את הקרציונים באזור החלונות ואם יש קנים של יונים באזור יש לערוך חיפוש בחדרים הסמוכים. חשוב לדעת כי סגירת החלונות לא תפתור את הבעיה משום שהקרציונים יכולים להיכנס אל הבית דרך הסדקים שנמצאים בין המשקוף לחלון.

יש לציין שעם עזיבת הגוזלים את הקן בחודשים מאי- יולי יחפשו להם הקרציונים פונדקאי להזנת הדם, הם ימשכו אל בני הבית. הדיירים הנעקצים הם מקור הדם החילופי.

הדברת קרציון העופות / קרציונים

ריסוס בבתי הגידול כמו מסתורי כביסה, סילוק הקן, ריסוס הבית מסביב לפאנל ועל קירות הבית כולל שואב אבק בשקעים, מזרונים, שטיחים וספות.

אם מקור הקינון התגלה, הרי שנפתרה חצי בעיה אך לפעמים יש קנים סמויים וצריך לאתר גם אותם. במצבים בהם נמצא הקן בתוך גג רעפים יבוצע ערפול, כמו כן ירסס המדביר את קירות הבית והתקרות.

לנו בעדי הדברות יש את הידע והניסיון  לאתר את הקנים, במידה ולא יהיה ניתן להרחיק את הקנים הוא ירסס אותם ובמצבים בהם נמצא הקן בתוך גג רעפים הוא יבצע ערפול. כמו כן, ירסס המדביר את קירות הבית התקרות מסתורי כביסה חלונות וכו' .
null
צריכים הדברה?
השאירו פרטים או התקשרו ושימו סוף לבעיית המזיקים
ליצירת קשר

הדברות נוספות

עדי הדברות נותן לכם פתרון מוסמך, אמין ויסודי לכל בעיות המזיקים שלכם, בבית, בעסק ובמוסדות ציבוריים.

צפו ברשימת כל שירותי ההדברות, כדי ללמוד את הדברים שעליכם לדעת לפני שאתם קוראים למדביר!