שירותי הדברה

null

הדברת תיקנים / ג'וקים

התיקנים הם חרקים פרוקי רגליים. הם מגיעים אלינו ממערכת הביוב ומשם לביתינו ולמזוננו. קצב ההתרבות שלהם הוא מהיר, הם נמצאים ומשתכנים במקומות לחים ואפלים וידועים כמעבירי מחלות.

null

הדברת נמלים

הנמלים שייכות לקבוצת החרקים החברתיים, הן מעבירות ביניהן מסר תקשורתי ע”י הפרשת פרומון כך שהן מתקשרות ביניהן היכן נמצא המזון אותו הן אמורות לספק לקן, ולרוב נמצא אותן בקרבת מקורות מזון.

null

הדברת נמלי אש

הכירו את נמלת האש הקטנה, גודלה מילימטר וחצי מקסימום, והיא מתרבה ומשתלטת על אזורים נרחבים, תוך כדי שהיא משמידה כל זן אחר של נמלים שימצא בדרכה.

null

הדברת פשפש המיטה

פשפשי המיטה הם טפילים הניזונים ממציצת דם הנטפלים לאדם בדר”כ בשעות החשיכה, בשל היותו בעל דם חם. גודלם 4-5 מ”מ וכשהם מלאים בדם הבוגרים יכולים להגיע עד כמעט 1 ס”מ.

null

הדברת ומניעת מכרסמים

המכרסם עלול לשאת על פרוותו פרעושים וחיידקים ולהעביר אלינו מחלות שונות כמו מחלת הטיפוס. על מנת למגר את תופעת המכרסמים יש לדאוג לפינוי שאריות מזון ולאטום פתחי גישה אפשריים עד בוא המדביר.

null

הדברת פרעושים

הפרעושים הם חרקים זעירים הניזונים ממציצת דם הגורמים למטרדי עקיצות ועלולים להעביר מחלות לאדם ולבעלי החיים.

null

הדברת קרציות

הקרציות הן טפילים מסוכנים בעלי תפוצה רחבה הניזונים מדמו של בעל החיים הפונדקאי ומעבירי מחלות.

null

הדברת צרעות

לנקבות הצרעה ישנו עוקץ והן עשויות להשתמש בו כאשר הן חשות סכנה, או במידה והמלכה שלהן נמצאת בסכנה, לכן יש להימנע מניסיונות לגרש את הנחיל באופן לא מקצועי או לטפל בקן באופן עצמאי.

null

הדברת יתושים

יתושים מקננים במקורות מים עומדים, שם הם מטילים את הביצים, שהופכות לזחלים גלמים ומהם היתושים הבוגרים. הרחקת יתושים ללא טיפול במוקד הקינון בו היתושים מתפתחים, לא תביא למיגור ולפתרון הבעיה.

null

הדברת קרציונים / קרציון העופות

הקרציונים הם טפילי עופות הם גורמות לגירודים קשים בכל הגוף, לאלרגיות קשות ולפריחות. הקרציונים ניזונות מדם הגוזלים שבקן ומתרבים לאוכלוסיה גדולה מאוד.

null

הדברת עש

המזיק הנפוץ ביותר של מוצרים מאוחסנים ומזון מעובד. הוא מצוי במבני תעשיה רבים אך פלש גם למטבחינו והנזק הוא בהחלט עצום. לסוג עש זה כנפיים בצבע חום כהה עם כתמים בצבע חלודה.

null

הדברת רבי רגל

רבי הרגל פעילים בעונת הקיץ במהלך הלילה, בעלי פרקים לכל אורך גופו וכל פרק בגוף מכיל 2 זוגות רגליים צבעו שחור או חום כהה, חרק הנמצא לרוב בסביבה לחה כגון מתחת לאבנים וסלעים וניזון מרקב של צמחים.

null

הדברת נדלים

שייכים למערכת פרוקי הרגליים ולמחלקת רבי הרגל. הנדלים פעילים בשעות הערב ובתקופות לחות, הם מסתתרים ביום תחת סלעים, קליפות העצים ובקרקע. בעל צבעי אזהרה - צהוב ושחור ורגליו בעל צבע אדום.

null

הדברת קרדית האבק

קרדית האבק כשמה היא נמצאת במקומות מאובקים ולחים שהניקיון שם לא קיים. היא נחשבת לדיירת קבע בהרבה בתים וגורמת לדיירים להתגרד ולהתעטש ללא הפסקה.

null

הדברת דג הכסף / זנבזיף כספי

נזהה אותו ע``י צבעו האפור כסוף או אפור שחור. צבעו המבריק נובע מקשקשיו המבריקים, מחושיו כמו חוט ארוך. מקום המגורים המועדף על דג הכסף הינו במקומות לחים מתחת למקררים או בתוך סדקים בין הריצוף.